Obóz Pólko- dzień 9

Dzisiejszy dzień był dniem odpoczynku, wstaliśmy troszkę później (w niedzielę nie ma rozgrzewki). Po śniadanku szybkie porządki (niestety nadal to nie jest błysk na 100% 🙁 ). Po Porannych obowiązkach przyszła kolej na ćwiczenia przed jutrzejszą olimpiadą jaskiniowców. W dniu dzisiejszym były to zajęcia ogólnorozwojowe żeby podreperować trochę naszą kondycję (z naciskiem na kondycję Pam i Nat). Trochę ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło 🙂

W takim ruchu prawie zapomnieliśmy o obiedzie, ale na szczęście zdążyliśmy( i dobrze bo był rosołek, sznycel, ziemniaczki i surówka). Po nim standardowo już chwilka na odpoczynek i rozmowę z rodzicami.

O godzinie 16:00 (punkt!) stawiliśmy się wraz z Turystami na kąpielisku. Dziś w końcu pogoda nas rozpieszczała więc mogliśmy ochłodzić się w Zalewie Koronowskim (kąpali się wszyscy, nawet Nat i Pam).

Po jeziorku pora na drugą kąpiel tym razem pod prysznicem (to był już czas na umycie włosów). Pachnący, czyściutcy i w wyśmienitych humorach poszliśmy na kolację. Była, uwaga… dum dum dum dum… PASTA JAJECZNA! Nie zostało absolutnie nic! Zjedliśmy całą pastę jaka była możliwa!

Po kolacji odbyła się KULABULA- podsumowanie dnia. Przyznaliśmy po raz kolejny oceny za porządki (ekhym ekhym), oraz za zachowanie.

 

ZDJĘCIA!


Opublikowane w Aktualności przez