Obóz Pólko- dzień 12

Po standardowym rozpoczęciu dnia i zrobieniu porządku przystąpiliśmy do działania.  Pomimo iż przywitało nas słonko, w naszym odczuciu grzało ono za mało. W związku z tym uzupełniliśmy nasze instrumenty grzechotki) i przystąpiliśmy do nauki muzyki i tańca na cześć słoneczka. pomogło!

Tuż przed obiadem wybraliśmy się do teatru im. „Wesołych Krasnali”. Prapremierę miała sztuka „Życie obozowe”, która była połączona z bankietem z aktorami (czyli obiadem). Ponieważ do teatru trzeba się ładnie ubrać, nasi panowie przywdziali krawaty, a panienki wpięły we włosy kokardy.

Po obiedzie i odpoczynku poszliśmy nad jeziorko. Mogliśmy się wybachać skoro załatwiliśmy super słoneczko. Po kolacji czekała nas kolejna atrakcja. Wybieraliśmy MISS i MISTERA jaskiniowców. Rywalizacja była zacięta ale w drodze głosowania tytuł MISTERA otrzymał Witek, a tytuł MISS przypadł Blance 🙂 Zwycięzcy zostali ukoronowani szarfami wygranych.

Tuż przed spaniem odbyła się jeszcze jedna premiera: pierwszego odcinka „Gwiezdnych wrót” nakręconego przez harcerzy z Contrastu. Śmiechu było co niemiara, to było dobre zakończenie dnia, po serialu bowiem spało na się znakomicie J


Opublikowane w Aktualności przez