Obóz Pólko- dzień 10 i 11

DZIEŃ 10

Kolejny dzień, kolejna rozgrzewka… A jednak znowu coś innego! Od gimnastyki porannej pozostaliśmy w sportowych nastrojach. Odbyła się bowiem wielka OLIMPIADA. Do konkurencji stanęliśmy wraz z Turystami. Było przeciąganie liny, gra w kręgle, sprint, skoki w dal i wzwyż. Gimnastykę dla mózgu zapewnił OMNIBUS oraz zagadki. Ale najbardziej wartościowa była integracja z Turystami 🙂 (pssst: chociaż chyba i tak już się mieli okazję polubić :))
Olimpiada była na tyle długa, że zajęła nam całe przedpołudnie jak i popołudnie 🙂

Wieczorem tradycyjnie: KULABULA. Nauczyliśmy się też dwóch nowych piosenek (zapewne Państwo chcąc niechęcąc również w najbliższym czasie będą je umieć :P)

 

 

DZIEŃ 11

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od intensywnej rozgrzewki, następnie skorzystaliśmy z toalety i byliśmy już gotowi na śniadanie. Najedzeni mieliśmy siły posprzątać nasze jaskinie, niestety odbyło to się ze średnim skutkiem. Później wreszcie mogliśmy przystąpić do błyskawicznego kursu masażu pleców oraz dłoni wraz z nawilżeniem, a także nauczyliśmy się wykonywać tatuaże. W końcu mogliśmy przystąpić do otworzenia naszego SPA, do którego zaprosiliśmy kolegów – turystów z Londynu (89 JGZ). Wszystkim bardzo podobały się zabiegi jakie dla nich przygotowaliśmy a także ozdoby ich ciała, które im wykonaliśmy. Nawet nie wiedzieliśmy kiedy nadszedł czas na obiad…

Po konferencji z rodzicami i czasie wolnym poszliśmy nad jezioro i świetnie się tam bawiliśmy. Jaskiniowcy bardzo lubią chlapać się w wodzie, a szczególnie kiedy pływają wraz z Pam i Nat.

A po kolacji kolejna kąpiel! Tym razem pod prysznicem, w końcu kiedyś też trzeba zadbać o higienę osobistą. Wbrew pozorom jaskiniowcy są czyścioszkami 🙂 Później, na zakończenie dnia, obejrzeliśmy bardzo zabawną bajkę „Zwierzogród”, aż płakaliśmy ze śmiechu!

 

Dobranoc 🙂

 

 

FOTKI!!!!


Opublikowane w Aktualności przez